flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ, УЧАСНИКІВ ПРОВАДЖЕНЬ!

02 жовтня 2018, 11:05

    Указом Президента України № 452/2017 від 29 грудня 2017 року постановлено ліквідувати Апеляційний суд Херсонської області та утворити Херсонський апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Херсонську область, з місцезнаходженням у місті Херсоні.

    Відповідно до  Указу Президента України № 297/2018 «Про переведення суддів» від 28 вересня 2018 року суддів Апеляційного суду Херсонської області переведено на роботу на посадах суддів Херсонського апеляційного суду.

    У зв’язку з цим розгляд справ, які перебували в провадженні суддів Апеляційного суду Херсонської області та були призначені до розгляду на цьому тижні не відбудуться, оскільки відбувається процедура передачі судових справ до новоутвореного Херсонського апеляційного суду.

  ПРО ЧАС ТА ДАТУ РОЗГЛЯДУ СПРАВ УЧАСНИКИ ПРОЦЕСУ БУДУТЬ ПОВІДОМЛЕНІ ЗАЗДАЛЕГІДЬ У ВСТАНОВЛЕНОМУ ЗАКОНОМ ПОРЯДКУ!

   Про подальші зміни в роботі установи буде повідомлено додатково.

  Окремо звертаємо увагу, що відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» новоутворений Херсонський апеляційний суд розпочне роботу з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови цього суду про початок роботи новоутвореного суду.